SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kommande matcher
MARS 2024
 
03
15:15
sön
15:15    
Herrar Div 2, Sollentuna Sporthall
 
Tureberg - Viby Basket  -      
 
06
20:00
ons
20:00    
Damer Div 2, Gärdeshallen
 
Central Basket - Viby Basket  -      
08
18:30
fre
18:30    
Pojkar U9 (P15), Runan Gymnastiksal
 
Viby Basket - Friday Night Junior  -      
08
20:15
fre
20:15    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Enskedehallen L
 
Hammarby City GRÖN - Viby Basket RÖD  -      
09
10:00
lör
10:00    
Flickor U8 (F16), Vasalundshallen, Badhusplanen 1-3, Solna
 
Viby Basket -   -      
09
10:00
lör
10:00    
Pojkar U8 (P16), Vasalundshallen, Badhusplanen 1-3, Solna
 
Viby Basket -   -      
09
12:15
lör
12:15    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall
 
Alvik Grön - Viby Basket Röd  -      
09
12:20
lör
12:20    
Pojkar U11 (P13), Edsbergshallen Plan A resp B
 
Viby Basket Viby Basket P13 - Spånga och Alvik  -      
09
12:30
lör
12:30    
 
Duvbo - Viby F09 Röd - Viby Basket  -      
09
13:00
lör
13:00    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall
 
Viby Vit - FUBB Orange  -      
09
14:45
lör
14:45    
Herrar Div 4, Stora Mossen 2
 
Alvik - Viby Basket  -      
09
16:30
lör
16:30    
Pojkar U11 (P13), Edsbergshallen Plan A resp B
 
Viby Basket Viby Basket P13 - Kungsholmen och AIK  -      
09
16:45
lör
16:45    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall
 
Norrköping Dolfins - Viby Basket Viby Basket P09 VIT  -      
10
09:00
sön
09:00    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Central City Gul - Viby Basket Vit  -      
10
10:30
sön
10:30    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Enskedehallen Lilla
 
Frysen - Viby F10 Vit - Viby F10 Vit  -      
10
10:30
sön
10:30    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Viby Basket P09 VIT - KFMU Örebro basket  -      
10
12:00
sön
12:00    
 
Blackeberg Vit - Viby Svart  -      
10
13:30
sön
13:30    
 
Träningsmatch Viby Basket Viby Basket P09 RÖD - Täby  -      
10
13:30
sön
13:30    
Pojkar U10 (P14), Runan Gymnastiksal
 
Viby Basket Viby Basket P14 - Viby Basket Viby Basket F14  -      
10
13:45
sön
13:45    
Flickor U15 (F09), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Viby Basket F09 - Uppsala Basket vit  -      
 
16
08:30
lör
08:30    
Flickor U12 (F12) - Röd/Vit, Telefonplanshallen
 
Nykvarn Basketbollklubb och Central Rödaberg - Viby Basket Viby Basket F12  -      
16
09:00
lör
09:00    
Flickor U10 (F14), AIK-ligan, Vasalundshallen, Östra
 
- Viby Basket Viby Basket F14  -      
16
09:45
lör
09:45    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Röd - Järfälla Vit   -      
16
12:00
lör
12:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby F10 Röd - Viby F10 Röd - Duvbo  -      
16
12:45
lör
12:45    
Flickor U15 (F09), Grimstahallen (OBS! i Väsby)
 
BSK (Bollstanäs SK) Grön - Viby Basket Viby Basket F09  -      
16
12:45
lör
12:45    
 
Täby Vit - Viby Basket Röd  -      
16
13:30
lör
13:30    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Viby Basket P09 VIT - AIK gul   -      
16
14:20
lör
14:20    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Vintervikens sporthall
 
FUBB & Kungsholmen [4 vs 4] - Viby Basket P12  -      
16
15:30
lör
15:30    
Damer Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Skuru Basket  -      
16
17:30
lör
17:30    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Beckombergahallen
 
Blackeberg Bleckomberga - Viby Basket Vit  -      
17
08:15
sön
08:15    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Vit - Fryshuset Örby-Hamnen  -      
17
09:50
sön
09:50    
Flickor U12 (F12) - Röd/Vit, Kallhälls Sporthall
 
Viby Basket F12 röd - Alvik Smedslätten Grön Och Blacke Södra Ängby  -      
17
10:30
sön
10:30    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby F10 Vit - Viby F10 Vit - Haga Haninge  -      
17
12:00
sön
12:00    
Flickor U16/17 (F07/08), Bagartorpshallen
 
AIK Basket Svart U17 - Viby Basket  -      
17
12:00
sön
12:00    
 
Alvik Gul - Viby Svart  -      
17
13:00
sön
13:00    
 
Åkersberga & Bollstanäs [5 vs 5] - Viby Basket P12  -      
17
13:30
sön
13:30    
Flickor U10 (F14), Swedbankligan, Täby, Byängshallen
 
- Viby Basket Viby Basket F14  -      
17
15:30
sön
15:30    
Pojkar U10 (P14), Bortamatch
 
Täby - Viby Basket  -      
17
16:15
sön
16:15    
Herrar Div 4, Sollentuna Sporthall
 
Viby Basket - IK Hephata  -      
 
23
09:00
lör
09:00    
Flickor U10 (F14), Miniligan, Spångahallen, Solhemsvägen 46
 
- Viby Basket Viby Basket F14  -      
23
09:00
lör
09:00    
Pojkar U9 (P15), Smedgärshallen, Upplands Väsby
 
Viby Basket Röd + Vit - Upplands Väsby, Bolstanäs  -      
23
10:00
lör
10:00    
Pojkar U10 (P14), Bortamatch
 
Spånga - Viby Basket  -      
23
10:30
lör
10:30    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Hersby Sporthall
 
Lidingö Leoparder Vinröd - Viby Röd  -      
23
11:30
lör
11:30    
Pojkar U11 (P13), Grimstahallen Plan A
 
Alvik och Kungsholmen - Viby Basket Viby Basket P13  -      
23
12:20
lör
12:20    
Pojkar U11 (P13), Grimstahallen Plan A
 
Bollstanäs och Vallentuna - Viby Basket Viby Basket P13  -      
23
13:30
lör
13:30    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F09 Röd - Södertälje  -      
23
13:45
lör
13:45    
 
Viby Svart - Hammarby Basket Gul  -      
23
15:30
lör
15:30    
Herrar Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Sigtuna  -      
23
15:45
lör
15:45    
 
Täby Basket Blå - Viby Vit  -      
23
17:15
lör
17:15    
Flickor U16/17 (F07/08), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Alvik U17  -      
24
10:30
sön
10:30    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby F10 Vit - Viby F10 Vit - Skuru  -      
24
12:00
sön
12:00    
Flickor U15 (F09), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Viby Basket F09 - Sigtuna Basket  -      
24
13:00
sön
13:00    
Damer Div 2, Nyhemshallen
 
Katrineholms IF - Viby Basket  -      
24
13:15
sön
13:15    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Anläggning annan plats
 
Viby Basket Viby Basket P09 VIT - Norrtälje   -      
24
13:45
sön
13:45    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Åkeshovshallen 2
 
Alvik - Viby F10 Röd (matchen flyttas) - Viby Basket F10 Röd  -      
24
15:30
sön
15:30    
 
Uppsala basket - Viby Basket P08 Röd  -      
24
17:15
sön
17:15    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F09 Röd - Fryshuset  -      
 
29
09:00
fre
09:00    
 
Scania Cup - Viby Basket  -      
30
08:00
lör
08:00    
 
Scania Cup - Viby Basket  -      
31
08:00
sön
08:00    
 
Scania Cup - Viby Basket  -      
APRIL 2024
 
01
08:00
mån
08:00    
 
Scania Cup - Viby Basket  -      
06
15:15
lör
15:15    
Herrar Div 4, Viahallen
 
Nynäshamn - matchen inte beslutad - Viby Basket  -      
 
14
17:00
sön
17:00    
Herrar Div 4, Gärdeshallen
 
Central - Viby Basket  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Pojkar U10 (P14), Bortamatch
 
Spånga - Viby Basket  -      
20
10:00
lör
10:00    
 
Viby Basket - Miniligan Cup -   -      
21
10:00
sön
10:00    
Flickor U8 (F16), Byängshallen
 
- Viby Basket  -      
21
10:00
sön
10:00    
Pojkar U8 (P16), Byängshallen
 
- Viby Basket  -      
21
13:15
sön
13:15    
Herrar Div 4, Tibble 2
 
Täby - Viby Basket  -      
 
26
10:00
fre
10:00    
 
Skövde Basketcup - Viby Basket  -      
27
08:00
lör
08:00    
 
Skövde Basketcup - Viby Basket  -      
28
08:00
sön
08:00    
 
Skövde Basketcup - Viby Basket  -      
MAJ 2024
 
09
08:00
tor
08:00    
 
Basketfestivalen - Viby Basket  -      
09
09:00
tor
09:00    
Pojkar U10 (P14), Bortamatch
 
Olika - Viby Basket  -      
09
17:00
tor
17:00    
Flickor U10 (F14), Anläggning annan plats
 
Basketshop open 9-12 maj - Viby Basket Viby Basket F14  -      
10
08:00
fre
08:00    
 
Basketfestivalen - Viby Basket  -      
10
09:00
fre
09:00    
Pojkar U10 (P14), Bortamatch
 
Viby Basket -   -      
11
08:00
lör
08:00    
 
Basketfestivalen - Viby Basket  -      
11
09:00
lör
09:00    
Pojkar U10 (P14), Bortamatch
 
Viby Basket -   -      
12
08:00
sön
08:00    
 
Basketfestivalen - Viby Basket  -      
12
09:00
sön
09:00    
Pojkar U10 (P14), Bortamatch
 
Viby Basket -   -      
 
19
10:15
sön
10:15    
Pojkar U10 (P14), Bortamatch
 
Täby - Viby Basket  -      
19
10:45
sön
10:45    
Pojkar U9 (P15), Byängshallen i Täby (Marknadsvägen 303).
 
Viby Basket - Swedbankligan Täby -   -      
19
12:45
sön
12:45    
Flickor U10 (F14), Swedbankligan, Täby, Byängshallen
 
- Viby Basket Viby Basket F14  -      
 
24
15:00
fre
15:00    
 
Lampe Challenge - Viby Basket  -      
25
08:00
lör
08:00    
 
Lampe Challenge - Viby Basket  -      
26
08:00
sön
08:00    
 
Lampe Challenge - Viby Basket  -      
JUNI 2024
 
21
08:00
fre
08:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Farum, Copenhagen, Denmark
 
Copenhagen Invitational - Viby Basket  -      
22
08:00
lör
08:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Farum, Copenhagen, Denmark
 
Copenhagen Invitational - Viby Basket  -      
23
08:00
sön
08:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Farum, Copenhagen, Denmark
 
Copenhagen Invitational - Viby Basket  -      
 
Viby Baskets sponsorer