SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Spelade matcher
FEBRUARI 2024
 
25
13:00
sön
13:00    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Nya Edsbergshallen
 
USM omg2: Viby Basket - Hammarö Basket100  -  78
24
18:00
lör
18:00    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Nya Edsbergshallen
 
USM omg2: Nässjö Basket - Viby Basket69  -  111
24
09:30
lör
09:30    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Nya Edsbergshallen
 
USM omg2: Viby Basket - KFUM Central Basket92  -  84
23
19:30
fre
19:30    
Flickor U15 (F09), Forellhallen
 
Viby Basket Vit - Tyresö  -      
23
09:00
fre
09:00    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Kungsholmen Svart - Viby Basket Vit  -      
 
18
18:00
sön
18:00    
Herrar Div 4, Nya Edsbergshallen
 
Kungsholmen NY - Viby Basket50  -  56
18
17:15
sön
17:15    
Pojkar U16 (P08) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Vit - Täby Röd58  -  56
18
17:00
sön
17:00    
 
Danderyd - Viby Svart72  -  73
18
16:15
sön
16:15    
 
Viby Basket P08 Röd - Norrköping basket89  -  56
18
14:30
sön
14:30    
Damer Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Åkersberga  -      
18
14:30
sön
14:30    
 
Spånga Vit - Viby Röd   -      
18
13:30
sön
13:30    
 
Täby - Viby Basket F10 Röd43  -  40
18
13:30
sön
13:30    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Rinkeby ungdomens hus
 
Blackeberg & Central [4 vs 4] - Viby Basket P12  -      
18
13:30
sön
13:30    
Pojkar U9 (P15), Byängshallen i Täby (Marknadsvägen 303).
 
Viby Basket - Swedbankligan, Täby  -      
18
12:15
sön
12:15    
Herrar Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Sundsvall88  -  65
18
11:00
sön
11:00    
Flickor U12 (F12) - Röd/Vit, Rinkeby Ungdomens Hus
 
Central Hjorthagen och Nykvarn Basketbollklubb - Viby Basket Viby Basket F12  -      
18
10:30
sön
10:30    
Flickor U16/17 (F07/08), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Kungsholmen U17  -      
18
10:30
sön
10:30    
 
Blackeberg Villastan Röd - Viby Basket Vit  -      
18
10:30
sön
10:30    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Röd - Lidingö Vinröd  -      
18
09:45
sön
09:45    
 
Central Östermalm 2 - Viby Vit  -      
17
18:15
lör
18:15    
 
Blackeberg svart - Viby VIT  -      
17
13:45
lör
13:45    
Flickor U15 (F09), Konradsbergshallen
 
Kungsholmen Vit - Viby Basket Vit  -      
17
12:15
lör
12:15    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall
 
Viby Basket - Viby F10 Vit - Duvbo48  -  34
17
12:00
lör
12:00    
 
FUBB - Viby Vit  -      
17
12:00
lör
12:00    
Pojkar U10 (P14), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Viby Basket P14 - Olika  -      
17
11:40
lör
11:40    
Flickor U12 (F12) - Röd/Vit, Grimsta sporthall (Vällingby)
 
Sigtuna Basketbollklubb Och Blacke Kälvesta Röd - Viby Basket F12 Röd   -      
17
11:00
lör
11:00    
 
Alvik & Duvbo [5 vs 5] - Viby Basket P12  -      
17
11:00
lör
11:00    
Pojkar U9 (P15), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Easy Basket Edsbergshallen  -      
17
10:45
lör
10:45    
 
Blackeberg - Viby Basket P08 Röd123  -  44
17
09:30
lör
09:30    
Flickor U10 (F14), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Viby Basket F14 -   -      
17
09:15
lör
09:15    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Välllingbyhallen Stora
 
Blackeberg - Viby F10 Röd - Viby Basket30  -  49
 
11
17:15
sön
17:15    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall
 
Viby Basket - Viby F09 Röd - Blackeberg45  -  79
11
15:45
sön
15:45    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Nya Töjnanhallen
 
Viby Vit - Norrtälje   -      
11
15:30
sön
15:30    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall B
 
Viby VIT - Spånga blå  -      
11
15:00
sön
15:00    
Herrar Div 2, Byängshallen
 
Norrort - Viby Basket80  -  78
11
15:00
sön
15:00    
 
Viby Röd - Hammarby  -      
11
13:45
sön
13:45    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Sollentuna Sporthall B
 
Viby Basket RÖD - Norrort SVART68  -  63
11
13:00
sön
13:00    
Damer Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Viby Basket Dam - EOS  -      
11
12:30
sön
12:30    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Eriksdalshallen L
 
Kungsholmen Grå - Viby Basket Röd  -      
11
12:00
sön
12:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall
 
Viby Basket - Viby F10 Röd - Spånga85  -  16
11
12:00
sön
12:00    
 
Danderyd - Viby F10 Vit - Viby Basket52  -  18
11
12:00
sön
12:00    
 
Täby Vit - Viby Röd  -      
11
10:30
sön
10:30    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall
 
Viby Vit - Spånga  -      
11
09:00
sön
09:00    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Basket Vit - Spånga Blå  -      
11
09:00
sön
09:00    
Pojkar U11 (P13), Kämpetorpshallen
 
Viby Basket RÖD - Central och Frysen  -      
10
19:00
lör
19:00    
Damer Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Viby Basket Dam - VGB   -      
10
17:15
lör
17:15    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Sollentuna Sporthall B
 
Viby Basket HU19 - Uppsala Basket VIT101  -  49
10
14:50
lör
14:50    
Pojkar U11 (P13), Bro sporthall
 
Viby Basket VIT - Spånga och Alvik  -      
10
13:00
lör
13:00    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Vit - Spånga Blå   -      
10
12:15
lör
12:15    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall
 
Viby Röd - Södertälje  -      
10
10:30
lör
10:30    
 
Kungsholmen - Viby F09 Röd - Viby Basket53  -  71
10
10:30
lör
10:30    
 
Viby Basket P08 Röd - Lidingö basket74  -  66
10
10:30
lör
10:30    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Grimstahallen (U-Väsby)
 
Bollstanäs - Viby Svart  -      
10
10:00
lör
10:00    
Damer Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Viby Basket Dam - Marbo   -      
10
09:00
lör
09:00    
Flickor U10 (F14), Stora Spångahallen, Solhemsvägen 46
 
Match - Miniligan cup - Viby Basket Viby Basket F14  -      
10
08:45
lör
08:45    
Pojkar U9 (P15), Smedgärdshallen, Upplands Väsby
 
Viby Basket Röd + Vit - Upplands Väsby  -      
09
19:30
fre
19:30    
Pojkar U16 (P08) - Röd/Vit/Svart, Steningshöjdens sph
 
Sigtuna Röd - Viby Vit67  -  70
 
04
19:00
sön
19:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby Röd F10 - Blackeberg Röd42  -  29
04
17:15
sön
17:15    
Herrar Div 4, Sollentuna Sporthall
 
Viby Basket - Kungsholmen OG93  -  56
04
17:15
sön
17:15    
 
Viby Svart - Sigtuna55  -  61
04
15:30
sön
15:30    
Flickor U15 (F09), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Vit - SBBK F09 Vit  -      
04
15:15
sön
15:15    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Hersby sporthall
 
Lidingö Vit - Viby VIT  -      
04
13:45
sön
13:45    
Damer Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Eskilstuna Basket  -      
04
13:45
sön
13:45    
 
Lidingö Vinröd - Viby Basket Vit  -      
04
13:15
sön
13:15    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Vallentuna Gymnasium
 
Vallentuna Blå - Viby Vit   -      
04
12:15
sön
12:15    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Eriksdalshallen Lilla
 
Fryshuset - Viby F10 Vit - Viby Basket24  -  70
04
10:30
sön
10:30    
 
Södertälje - Viby Vit  -      
04
08:30
sön
08:30    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Viby Basket P12 - Blackeberg & Täby [5 vs 5]  -      
03
17:00
lör
17:00    
 
Södertälje basket - Viby Basket P08 Röd55  -  54
03
16:45
lör
16:45    
 
Täby - Viby Röd  -      
03
15:45
lör
15:45    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket RÖD - Central Basket VINRÖD104  -  56
03
14:00
lör
14:00    
Flickor U16/17 (F07/08), Fribergahallen
 
Danderyd Basket - Viby Basket  -      
03
14:00
lör
14:00    
Herrar Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Sthlm Nordväst85  -  87
03
13:30
lör
13:30    
Flickor U12 (F12) - Röd/Vit, Rinkeby Ungdomens Hus
 
Vision Generation Boll Idrottsförening, Central R - Viby Basket Viby Basket F12  -      
03
12:30
lör
12:30    
 
Viby Svart - Åkersberga  -      
03
12:00
lör
12:00    
 
FUBB - Viby F10 Vit - Viby Basket45  -  78
03
12:00
lör
12:00    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Töjnanhallen
 
Viby Basket Vit - Täby Röd  -      
03
10:45
lör
10:45    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Röd - Kungsholmen  -      
03
10:30
lör
10:30    
Flickor U10 (F14), Anläggning annan plats
 
Andra lag i AIK ligan - Viby Basket Viby Basket F14  -      
03
09:50
lör
09:50    
 
Järfälla och Spånga - Viby Basket Viby Basket F12  -      
03
08:30
lör
08:30    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Rinkeby ungdomens hus
 
Viby Basket P12 - Vision Generation Boll & Täby [4 vs 4]  -      
03
08:15
lör
08:15    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Röd - Kungsholmen   -      
03
07:50
lör
07:50    
Pojkar U10 (P14), Bortamatch
 
Viby Basket - AIK  -      
02
19:15
fre
19:15    
Flickor U16/17 (F07/08), Brännkyrkahallen Lilla
 
Fryshuset Basket Svart U17 - Viby Basket  -      
02
18:30
fre
18:30    
Pojkar U9 (P15), Runan Gymnastiksal
 
Viby Basket - Friday Night Junior  -      
JANUARI 2024
 
28
17:15
sön
17:15    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall
 
Viby Basket - Viby F10 Vit - Uppsala43  -  36
28
16:15
sön
16:15    
Herrar Div 2, Kristiansborgshallen
 
Aros - Viby Basket81  -  80
28
15:30
sön
15:30    
Flickor U15 (F09), Sollentuna Sporthall B
 
Viby Basket Vit - Hammarby Vit  -      
28
13:45
sön
13:45    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Sollentuna Sporthall
 
Viby Basket RÖD - Skuru Basket95  -  72
28
13:15
sön
13:15    
 
Åkersberga - Viby Röd  -      
28
13:00
sön
13:00    
 
Viby Basket - Viby F09/10 Röd - Malbas (USM för F09)74  -  55
28
12:20
sön
12:20    
Pojkar U11 (P13), Farstahallen 4, Plan A
 
Täby och Shanta - Viby Basket P-13 (VIT)  -      
28
12:00
sön
12:00    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall
 
Viby VIT - Åkersberga Gul  -      
28
11:00
sön
11:00    
Flickor U16/17 (F07/08), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket F08 - Högsbo  -      
28
10:30
sön
10:30    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall
 
Viby Vit - Haga Haninge  -      
27
15:30
lör
15:30    
Damer Div 2, Tenstahallen
 
VGB - Viby Basket  -      
27
15:30
lör
15:30    
Pojkar U16 (P08) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall
 
Viby Vit - Skuru Vit76  -  57
27
15:15
lör
15:15    
 
FUBB svart - Viby Basket Röd  -      
27
15:15
lör
15:15    
 
Uppsala - Viby Svart  -      
27
15:00
lör
15:00    
Flickor U16/17 (F07/08), Nya Edsbergshallen
 
Blackeberg - Viby Basket F08  -      
27
13:45
lör
13:45    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Grimsta Sporthall, Vällingby
 
Blackeberg 05 - Viby Basket HU1978  -  67
27
13:00
lör
13:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Töjnanhallen
 
Viby Basket - Viby F09/10 Röd - Högsbo (USM för F09)64  -  89
27
11:30
lör
11:30    
Pojkar U11 (P13), Spångahallen, Plan A
 
Järfälla och Kungsholmen (Svårmatch) - Viby Basket P-13 (RÖD)  -      
27
11:00
lör
11:00    
Flickor U11 (F13), Anläggning annan plats
 
Duvbo & Blackeberg - Viby Basket Viby Basket F13  -      
27
09:45
lör
09:45    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Vintervikens sporthall
 
Fryshuset Svart - Viby Röd  -      
27
09:30
lör
09:30    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Töjnanhallen
 
FLYTTAD- Viby Basket Vit - Täby Röd  -      
26
20:30
fre
20:30    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Töjnanhallen
 
Viby Basket - Viby F09/10 Röd - Södertälje (USM för F09)40  -  79
26
17:00
fre
17:00    
Flickor U16/17 (F07/08), Nya Edsbergshallen
 
- Viby Basket  -      
 
21
19:00
sön
19:00    
Flickor U16/17 (F07/08), Rosenborgsskolan
 
SBBK U16 - Viby Basket  -      
21
17:15
sön
17:15    
Herrar Div 4, Sollentuna Sporthall
 
Viby Basket - Duga78  -  84
21
16:15
sön
16:15    
Damer Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - KFUM Örebro Basket  -      
21
16:00
sön
16:00    
 
Duvbo Svart - Viby Basket Vit  -      
21
15:30
sön
15:30    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Konradsbergshallen
 
Kungsholmen Grå - Viby VIT  -      
21
14:00
sön
14:00    
Herrar Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Borlänge111  -  80
21
12:40
sön
12:40    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Järfälla gymnasium
 
Viby Basket P12 - Bollstanäs & Alvik  -      
21
12:00
sön
12:00    
Pojkar U16 (P08) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Vit - JKS Bredäng59  -  56
21
12:00
sön
12:00    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Kämpetorpshallen 2
 
Fryshuset P10 - Viby Röd  -      
21
10:30
sön
10:30    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F10 Röd - Täby29  -  37
21
09:45
sön
09:45    
 
Viby Basket Basket F12 röd -   -      
21
09:15
sön
09:15    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Åkersberga sporthall
 
Åkersberga Gul - Viby Vit  -      
21
09:00
sön
09:00    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna sporthall
 
Tureberg - Viby Vit  -      
21
08:15
sön
08:15    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Röd - Hammarby Farsta Grön   -      
20
15:30
lör
15:30    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Sollentuna Sporthall B
 
Viby Basket HU19 - Fryshuset Basket VIT 2100  -  58
20
13:45
lör
13:45    
Pojkar U16 (P08) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall
 
Viby Svart - Huddinge Svart20  -  0  
20
12:20
lör
12:20    
Flickor U12 (F12) - Röd/Vit, Vinterviks sporthall
 
- Viby Basket F12 vit  -      
20
12:15
lör
12:15    
 
Kungsholmen - Viby Röd  -      
20
12:00
lör
12:00    
 
AIK - Viby F09 Röd - Viby Basket58  -  66
20
11:50
lör
11:50    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Rinkeby Ungdomens Hus
 
Viby Basket P12 - KFUM Central & Akropol  -      
20
10:30
lör
10:30    
Flickor U16/17 (F07/08), Töjnan sporthall
 
Viby Basket - Uppsala U17  -      
20
10:30
lör
10:30    
 
AIK - Viby Vit  -      
20
09:15
lör
09:15    
 
Spånga - Viby F10 Vit - Viby Basket28  -  34
 
14
17:15
sön
17:15    
Flickor U15 (F09), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Vit - Haga Haninge Vit  -      
14
16:40
sön
16:40    
Flickor U10 (F14), Swedbankligan, Täby, Byängshallen
 
- Viby Basket Viby Basket F14  -      
14
15:30
sön
15:30    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket HU19 - Alvik BBK 272  -  97
14
15:00
sön
15:00    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Vallentuna gymnasium
 
Vallentuna - Viby Svart  -      
14
14:00
sön
14:00    
Flickor U16/17 (F07/08), Källängens skola
 
Lidingö Basket U16 - Viby Basket  -      
14
14:00
sön
14:00    
Herrar Div 2, Tenstahallen
 
VGB - Viby Basket88  -  69
14
13:45
sön
13:45    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby VIT - Fryshuset SöderVäst  -      
14
13:00
sön
13:00    
Pojkar U10 (P14), Bortamatch
 
Täby - Viby Basket  -      
14
12:00
sön
12:00    
 
Östersund - Viby Svart51  -  66
14
12:00
sön
12:00    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Kämpetorpshallen 2
 
Linköping - Viby Röd  -      
14
11:00
sön
11:00    
Flickor U12 (F12) - Röd/Vit, Byängshallen Täby
 
Swedbankligan - Viby Basket vita   -      
14
11:00
sön
11:00    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall
 
Viby Vit - Järfälla  -      
14
10:30
sön
10:30    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Vit - Central City Gul  -      
14
09:00
sön
09:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F10 Vit - Sigtuna61  -  34
14
08:45
sön
08:45    
Pojkar U11 (P13), Konradsbergshallen (Kungsholmen)
 
Kungsholmen, Alvik, Danderyd - Viby Basket Viby Basket P13  -      
13
17:15
lör
17:15    
 
Viby Basket P08 Röd - Stockholm Nordväst94  -  80
13
17:00
lör
17:00    
Pojkar U16 (P08) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Vit - Täby Röd33  -  75
13
15:30
lör
15:30    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F09 Röd - VGB88  -  36
13
13:45
lör
13:45    
 
Viby Svart - AIK Gul54  -  52
13
12:00
lör
12:00    
Flickor U16/17 (F07/08), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Duvbo Röd U16  -      
13
12:00
lör
12:00    
 
Duvbo - Viby Svart  -      
13
10:30
lör
10:30    
 
Central Gul - Viby VIT  -      
13
10:30
lör
10:30    
 
Viby Röd - Fryshuset  -      
13
09:00
lör
09:00    
 
AIK - Viby F10 Röd - Viby Basket45  -  49
13
08:15
lör
08:15    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Vit - Järva Basket   -      
 
07
11:00
sön
11:00    
Flickor U12 (F12) - Röd/Vit, Anläggning annan plats
 
Dag 4 i elite winter cup - Viby Basket F12  -      
07
08:00
sön
08:00    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Pershagenhallen
 
Miniturnering Södertälje - Viby Röd  -      
05
08:00
fre
08:00    
 
Lundaspelen - Viby Basket  -      
04
12:00
tor
12:00    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Bollhuset A, Lund
 
Lundspelen: Norrort Svart - Viby Basket38  -  33
04
08:00
tor
08:00    
 
Lundaspelen - Viby Basket  -      
03
15:45
ons
15:45    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Lars Sportcenter, Lund
 
Lundaspelen: IK EOS Vit - Viby Basket35  -  25
03
11:15
ons
11:15    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Lars Sportcenter, Lund
 
Lundapelen: Horsens IC - Viby Basket39  -  45
03
08:00
ons
08:00    
 
Lundaspelen - Viby Basket  -      
02
20:30
tis
20:30    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Lars Sportcenter, Lund
 
Lundaspelen: Viby Basket - Stevnsgade Basketball 253  -  34
02
08:00
tis
08:00    
 
Lundaspelen - Viby Basket  -      
DECEMBER 2023
 
28
10:00
tor
10:00    
 
Mellandagscup - Viby Basket  -      
 
17
17:45
sön
17:45    
 
Skuru Vit - Viby Vit62  -  86
17
17:15
sön
17:15    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket HU19 - Hammarby Basket GUL60  -  58
17
17:15
sön
17:15    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall
 
Viby Röd - Åkersberga  -      
17
15:30
sön
15:30    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby VIT - Fryshuset Hägersten  -      
17
15:00
sön
15:00    
Pojkar U9 (P15), Vällingbyhallen
 
Viby Basket - KFUM Blackeberg Basket  -      
17
14:00
sön
14:00    
Herrar Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Gävle86  -  63
17
13:00
sön
13:00    
Damer Div 2, Stadium Arena B
 
Dolphins - Viby Basket  -      
17
12:15
sön
12:15    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F09 Röd - Kungsholmen67  -  81
17
12:00
sön
12:00    
Flickor U15 (F09), Riddersvikshallen
 
Blackeberg Vit - Viby Basket Vit  -      
17
10:30
sön
10:30    
Flickor U16/17 (F07/08), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Haga Haninge Röd U16  -      
17
10:15
sön
10:15    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Röd - Danderyd  -      
17
10:10
sön
10:10    
Flickor U10 (F14), Vällingbyhallen lilla
 
Easy basket, Sthlm Basket - Viby Basket Viby Basket F14  -      
17
09:45
sön
09:45    
 
Danderyd - Viby Basket Vit  -      
17
09:00
sön
09:00    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Röd - Kungsholmen Grå  -      
17
08:15
sön
08:15    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Röd - Alvik Ålsten Grön   -      
16
17:20
lör
17:20    
Pojkar U11 (P13), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket P-13 VIT - Akropol och Blackeberg  -      
16
15:30
lör
15:30    
Pojkar U16 (P08) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna sporthall B
 
KFUM Örebro basket - Viby Basket P08 Röd75  -  81
16
14:00
lör
14:00    
Pojkar U11 (P13), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket P-13 RÖD - Blackeberg och Bollstanäs  -      
16
13:45
lör
13:45    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall
 
Viby Basket - Viby F09 Röd - Alvik50  -  85
16
13:00
lör
13:00    
 
Norrort SVART - Viby Basket RÖD60  -  65
16
12:15
lör
12:15    
Flickor U16/17 (F07/08), Nya Töjnanhallen
 
Viby Basket - Blackeberg Vit U16  -      
16
12:15
lör
12:15    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall
 
Viby Svart - Bollstanäs  -      
16
12:00
lör
12:00    
 
Fryshuset Röd 1 - Viby Svart66  -  70
16
10:30
lör
10:30    
 
Alvik - Viby F10 Vit - Viby Basket45  -  21
16
09:00
lör
09:00    
Pojkar U10 (P14), Bortamatch
 
Spånga - Viby Basket  -      
16
08:15
lör
08:15    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Brännkyrkahallen S
 
Fryshuset Sjöstaden - Viby Vit  -      
 
10
16:00
sön
16:00    
Pojkar U11 (P13), Byängshallen i Täby
 
- Viby Basket  -      
10
15:30
sön
15:30    
 
Viby Vit - JKS Bredäng100  -  60
10
13:45
sön
13:45    
 
Viby Basket P08 Röd - Täby basket99  -  100
10
13:45
sön
13:45    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall B
 
Viby VIT - Central Gul  -      
10
12:00
sön
12:00    
 
Viby Vit - Kungsholmen  -      
10
11:50
sön
11:50    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Rinkeby Ungdomens hus
 
Akropol & Kungsholmen - Viby Basket P12  -      
10
11:00
sön
11:00    
Pojkar U9 (P15), Byängshallen i Täby (Marknadsvägen 303).
 
Viby Basket - Swedbankligan Täby  -      
10
10:30
sön
10:30    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F10 Vit - Kungsholmen57  -  44
10
09:00
sön
09:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F10 Röd - Alvik57  -  40
10
09:00
sön
09:00    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Kämpetorpshallen 2
 
Fryshuset Svart - Viby Basket Röd  -      
10
09:00
sön
09:00    
 
Danderyd - Viby Svart  -      
09
17:00
lör
17:00    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Vällngbyhallen S
 
Blackeberg 08 - Viby Basket RÖD83  -  89
09
16:50
lör
16:50    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Grimstahallen, Upplands Väsby
 
Åkersberga & Bollstanäs - Viby Basket P12  -      
09
16:15
lör
16:15    
Herrar Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Spånga80  -  82
09
14:50
lör
14:50    
 
Match seriespel - Viby Basket F12 vit  -      
09
14:15
lör
14:15    
Damer Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Eskilstuna Basket  -      
09
14:00
lör
14:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Vintervikens Sporthall
 
Fryshuset - Viby F09 Röd - Viby Basket61  -  63
09
13:30
lör
13:30    
Flickor U15 (F09), Grimsta sporthall (Vällingby)
 
Alvik Gul - Viby Basket Vit  -      
09
12:15
lör
12:15    
 
AIK Gul - Viby Svart64  -  68
09
12:00
lör
12:00    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Röd - Linköping  -      
09
12:00
lör
12:00    
 
Viby Svart - Järfälla  -      
09
10:40
lör
10:40    
 
- Viby Basket F12 röd  -      
09
10:30
lör
10:30    
 
Viby Röd - Skuru  -      
09
10:15
lör
10:15    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Vällingbyhallen S
 
Blackeberg Röd - Viby Röd   -      
09
08:30
lör
08:30    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Vit - Järfälla Blå   -      
07
20:15
tor
20:15    
Flickor U16/17 (F07/08), Åkeshovshallen 2
 
Alvik U17 - Viby Basket  -      
 
03
19:00
sön
19:00    
Herrar Div 4, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Norrtälje88  -  66
03
15:45
sön
15:45    
 
Central Basket VINRÖD - Viby Basket RÖD43  -  66
03
15:30
sön
15:30    
 
Kungsholmen Vit - Viby Basket Röd  -      
03
14:50
sön
14:50    
Pojkar U11 (P13), Rodenskolan plan B
 
Täby - Viby Basket Viby Basket P13  -      
03
14:00
sön
14:00    
Pojkar U11 (P13), Rodenskolan plan A
 
- Viby Basket Viby Basket P13  -      
03
12:15
sön
12:15    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Basket Vit - Uppsala  -      
03
10:45
sön
10:45    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Åkersberga sporthall
 
Åkersberga - Viby Svart  -      
03
09:15
sön
09:15    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall
 
Viby Vit - Danderyd  -      
02
17:15
lör
17:15    
Flickor U15 (F09), Sollentuna Sporthall B
 
Viby Basket Vit - Haga Haninge Röd  -      
02
15:30
lör
15:30    
Pojkar U16 (P08) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Vit - Sigtuna Röd47  -  69
02
14:00
lör
14:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall
 
Viby Basket - Viby F10 Vit - Fryshuset49  -  45
02
13:45
lör
13:45    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Rissne Sph (Grönkullaskolan)
 
Duvbo Röd - Viby Basket Röd  -      
02
13:45
lör
13:45    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Farstahallen 4
 
Hammarby Basket GRÖN - Viby Basket RÖD98  -  59
02
13:30
lör
13:30    
Herrar Div 2, Steningehöjdens Sporthall
 
Sigtuna - Viby Basket74  -  100
02
12:30
lör
12:30    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall
 
Viby Röd - Blackeberg Röd  -      
02
12:00
lör
12:00    
 
Byn (USM omgång 2) - Viby Basket69  -  58
02
11:45
lör
11:45    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Nya Töjnanhallen
 
Viby Vit - Täby Röd  -      
02
10:15
lör
10:15    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Nya Töjnanhallen
 
Viby Röd - Spånga Vit  -      
01
19:45
fre
19:45    
Damer Div 2, Spångahallen
 
Spånga Basket - Viby Basket  -      
NOVEMBER 2023
 
26
16:00
sön
16:00    
 
Duvbo - Viby F10 Röd - Viby Basket32  -  62
26
16:00
sön
16:00    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Vallentuna gymnasium, Gymnasievägene 4
 
Täby & Järfälla - Viby Basket P12  -      
26
15:15
sön
15:15    
 
Viby Svart - Danderyd  -      
26
15:15
sön
15:15    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Hersby Sporthall
 
Lidingö Leoparder Vinröd - Viby Röd   -      
26
14:00
sön
14:00    
 
Uppsala - Viby Röd  -      
26
13:10
sön
13:10    
Flickor U12 (F12) - Röd/Vit, Vallentuna Gymn.
 
Match seriespel - Viby Basket F12 vit  -      
26
12:00
sön
12:00    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Röd - Duvbo Röd  -      
26
10:30
sön
10:30    
 
Viby Vit - FUBB  -      
26
10:00
sön
10:00    
Pojkar U17/U19 (P06/07), EOS-hallen, Lund
 
USM omg1: Norrort - Viby Basket57  -  61
26
09:00
sön
09:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Rissne Sporthall (bakom Grönkullaskolan)
 
Duvbo - Viby F10 Vit - Viby Basket18  -  43
26
09:00
sön
09:00    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Vit - Blackeberg Villastan Röd  -      
25
20:30
lör
20:30    
Pojkar U17/U19 (P06/07), EOS-hallen, Lund
 
USM omg1: Viby Basket - Högsbo Basket59  -  100
25
17:00
lör
17:00    
 
JKS Bredäng - Viby Vit47  -  70
25
16:00
lör
16:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F09 Röd - Duvbo62  -  84
25
15:15
lör
15:15    
Herrar Div 4, Löthallen
 
Duvbo - Viby Basket80  -  49
25
14:30
lör
14:30    
Flickor U10 (F14), Runan Gymnastiksal
 
Viby Basket Viby Basket F14 - Tureberg Basket  -      
25
14:15
lör
14:15    
Damer Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Köping Stars Basketförening  -      
25
14:00
lör
14:00    
Flickor U12 (F12) - Röd/Vit, Vintervikens Sph - Plan B
 
Match seriespel - Viby Basket F12 Röd  -      
25
13:45
lör
13:45    
Flickor U16/17 (F07/08), Sollentuna Sporthall B
 
Viby Basket - Visby basketbollklubb U16  -      
25
13:45
lör
13:45    
 
Hammarby basket - Viby Basket P08 Röd96  -  55
25
12:40
lör
12:40    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Farstahallen, Farstaängsvägen 3
 
Danderyd & Hammarby - Viby Basket P12  -      
25
12:15
lör
12:15    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall
 
Viby Svart - Fryshuset Kransen  -      
25
12:00
lör
12:00    
 
Viby Svart - Fryshuset Röd 144  -  65
25
10:30
lör
10:30    
 
Spånga - Viby F10 Röd - Viby Basket30  -  52
25
10:00
lör
10:00    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Vit - Central Östermalm 2  -      
25
09:00
lör
09:00    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Töjnanhallen
 
Viby Basket Röd - AIK svart  -      
25
09:00
lör
09:00    
Pojkar U17/U19 (P06/07), EOS-hallen. Lund
 
USM omg1: IK EOS - Viby Basket94  -  83
25
09:00
lör
09:00    
 
Vision Generation Boll Idrottsförening - Viby Röd  -      
24
19:15
fre
19:15    
Flickor U15 (F09), Brännkyrkahallen L
 
Fryshuset Vit - Viby Basket Vit  -      
 
19
19:00
sön
19:00    
Herrar Div 4, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Tyresö74  -  53
19
17:45
sön
17:45    
 
Viby Vit - Täby Röd70  -  47
19
16:15
sön
16:15    
Flickor U16/17 (F07/08), Thorildshallen
 
Kungsholmen U17 - Viby Basket  -      
19
16:00
sön
16:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Källängens skola
 
Lidingö - Viby F10 Röd - Viby Basket36  -  56
19
15:40
sön
15:40    
Pojkar U11 (P13), Kämpetorpshallen 2 plan A
 
- Viby Basket  -      
19
15:00
sön
15:00    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Röd - SBBK P11 EF  -      
19
13:45
sön
13:45    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket RÖD - Hammarby City GRÖN71  -  65
19
12:15
sön
12:15    
 
Viby Svart - Blackeberg Ekerö  -      
19
12:00
sön
12:00    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Röd - Blackeberg Vit  -      
19
10:30
sön
10:30    
 
Viby Svart - Östersund52  -  51
19
10:30
sön
10:30    
 
Spånga Vit - Viby Vit  -      
19
09:00
sön
09:00    
Flickor U16/17 (F07/08), Tibblehallen 2
 
Täby Basket vit U16 - Viby Basket  -      
19
09:00
sön
09:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F10 Vit - Danderyd46  -  43
19
09:00
sön
09:00    
 
Spånga Blå - Viby Basket Vit  -      
18
17:15
lör
17:15    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Fyrisskolan, Uppsala
 
Uppsala Basket VIT - Viby Basket HU1935  -  51
18
16:30
lör
16:30    
Pojkar U11 (P13), Bro sporthall plan A
 
- Viby Basket  -      
18
16:00
lör
16:00    
Flickor U16/17 (F07/08), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - AIK Basket Svart U17  -      
18
16:00
lör
16:00    
Flickor U11 (F13), Stuvstahallen A, Huddinge
 
Huddinge och central - Viby Basket  -      
18
14:30
lör
14:30    
 
Södertälje EF - Viby Röd  -      
18
14:15
lör
14:15    
 
Viby Svart - VGB52  -  59
18
14:15
lör
14:15    
 
Spånga Blå - Viby Vit   -      
18
14:00
lör
14:00    
Damer Div 2, Viksängsskolan
 
Västerås Basketboll Förening - Viby Basket  -      
18
12:30
lör
12:30    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F09 Röd - Alvik59  -  77
18
12:15
lör
12:15    
 
Viby Röd - Skuru basket57  -  90
18
11:00
lör
11:00    
Flickor U10 (F14), Spångahallen, Spånga
 
Miniligan Cup, Spånga Basket - Viby Basket Viby Basket F14  -      
18
09:00
lör
09:00    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby VIT - Blackeberg Svart  -      
18
09:00
lör
09:00    
Pojkar U9 (P15), Spångahallen
 
Viby Basket - Spånga  -      
18
08:30
lör
08:30    
Pojkar U10 (P14), Bortamatch
 
Spånga - Viby Basket  -      
 
12
17:30
sön
17:30    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall
 
Viby Basket - Viby F10 Röd - Södertälje54  -  30
12
17:15
sön
17:15    
 
VGB - Viby Svart58  -  57
12
16:00
sön
16:00    
Pojkar U9 (P15), Byängshallen i Täby (Marknadsvägen 303).
 
Viby Basket - Swedbankligan Täby -   -      
12
15:45
sön
15:45    
Pojkar U16 (P08) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna sporthall B
 
Västerås basket - Viby Basket P08 Röd62  -  92
12
14:00
sön
14:00    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Hersby sporthall
 
Lidingö Vinröd - Viby Röd  -      
12
13:00
sön
13:00    
Pojkar U10 (P14), Bortamatch
 
Täby - Viby Basket  -      
12
12:15
sön
12:15    
Flickor U16/17 (F07/08), Sollentuna Sporthall B
 
Viby Basket - AIK Gul  -      
12
11:40
sön
11:40    
Flickor U10 (F14), Byängshallen Täby, Marknadsvägen 303
 
- Viby Basket  -      
12
10:15
sön
10:15    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Vit - Åkersberga Gul   -      
12
10:00
sön
10:00    
Damer Div 2, Bortamatch
 
- Viby Basket  -      
11
18:45
lör
18:45    
Pojkar U16 (P08) - Röd/Vit/Svart, Steningehöjdens sph
 
Sigtuna röd - Viby Vit52  -  27
11
18:45
lör
18:45    
 
Viby Svart - Lidingö Vit  -      
11
17:00
lör
17:00    
Damer Div 2, Bortamatch
 
- Viby Basket  -      
11
17:00
lör
17:00    
 
Viby Svart - Danderyd 73  -  53
11
16:45
lör
16:45    
Flickor U16/17 (F07/08), Grimsta Sporthall (Vällingby)
 
Blackeberg Vit - Viby Basket  -      
11
15:30
lör
15:30    
 
Blackeberg - Viby F09 Röd - Viby Basket75  -  52
11
15:15
lör
15:15    
Herrar Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Tureberg95  -  72
11
14:00
lör
14:00    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Hagsätrahallen
 
Hammarby Basket GUL - Viby Basket HU1964  -  60
11
13:45
lör
13:45    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Vit - Lidingö Vinröd  -      
11
13:30
lör
13:30    
 
Match seriespel - Viby Basket F12 vit  -      
11
12:30
lör
12:30    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Sörahallen, Luffarbacken 84, Åkersberga
 
AIK & Blackeberg - Viby Basket P12  -      
11
12:00
lör
12:00    
 
Spånga blå - Viby VIT  -      
11
12:00
lör
12:00    
 
Viby Röd - Täby Vit  -      
11
11:30
lör
11:30    
Flickor U12 (F12) - Röd/Vit, Vintervikens Sph
 
Match seriespel - Viby Basket F12 röd  -      
11
10:30
lör
10:30    
Flickor U15 (F09), Nya Töjnanhallen
 
Viby Basket Vit - Kungsholmen Vit  -      
11
10:00
lör
10:00    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Vit - Vallentuna Blå  -      
11
09:00
lör
09:00    
Damer Div 2, Bortamatch
 
- Viby Basket  -      
11
09:00
lör
09:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F10 Vit - FUBB87  -  4  
11
09:00
lör
09:00    
 
Spånga Vit - Viby Basket Röd  -      
11
09:00
lör
09:00    
 
Viby Vit - Södertälje Grön  -      
11
09:00
lör
09:00    
Pojkar U9 (P15), Vasalundshallen Östra/Västra, Solna
 
Viby Basket - AIK-ligan  -      
11
08:30
lör
08:30    
 
Hammarby Farsta Grön - Viby Röd  -      
 
05
16:00
sön
16:00    
Herrar Div 2, Baldershallen, Sundsvall
 
Sundsvall - Viby Basket45  -  83
05
09:35
sön
09:35    
 
Södertälje BBK - Viby Basket   -      
05
08:20
sön
08:20    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Rosenborgshallen
 
Viby Basket Viby Basket P09 - Central Basket  -      
05
08:00
sön
08:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Södertälje med omnejd
 
Södertäljecupen - Viby Basket  -      
04
12:20
lör
12:20    
 
BMS Herlev - Viby Basket (Experience)  -      
04
09:00
lör
09:00    
 
Viby Basket Viby Basket P09 - Östersund basket ungdom Celtics Blå  -      
04
08:00
lör
08:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Södertälje med omnejd
 
Södertäljecupen - Viby Basket  -      
04
07:55
lör
07:55    
 
Borås Basket - Viby Basket (Competition)  -      
04
07:45
lör
07:45    
 
Norrköping Dolphins 1 - Viby Basket (Experience)  -      
03
19:10
fre
19:10    
 
Östersund Basket Ungdom - Viby Basket (Competition)  -      
03
15:10
fre
15:10    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Vackstanäs, Södertälje
 
Viby Vit - Södertäljecupen - Viby Basket  -      
03
13:45
fre
13:45    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Höhöllahallen Stora
 
KFUM Linköping - Viby Basket Viby Basket P09  -      
03
13:25
fre
13:25    
 
Fryshuset svart - Viby Basket (Competition)  -      
03
12:55
fre
12:55    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Östertälje (utanför Södertälje)
 
Viby Röd - Södertäljecupen - Viby Basket  -      
03
08:30
fre
08:30    
 
Viby Basket Viby Basket P09 - Högsbo basket 1  -      
OKTOBER 2023
 
29
14:00
sön
14:00    
Herrar Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Norrort83  -  67
29
10:00
sön
10:00    
 
Viby Basket P11 - Viby basket P12  -      
29
08:30
sön
08:30    
Flickor U15 (F09), Kungshomlen / innerstan
 
Bestäms senare - Viby Basket  -      
28
15:30
lör
15:30    
Herrar Div 4, Edbohallen
 
Huddinge MGL - Viby Basket62  -  73
28
14:00
lör
14:00    
Damer Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - AIK BF  -      
28
13:30
lör
13:30    
Flickor U15 (F09), Engelbrektshallen, Östermalm (KTH)
 
Lidingö - Viby Basket  -      
28
09:45
lör
09:45    
Flickor U15 (F09), Engelbrektsthallen, Östermalm (KTH)
 
Kungsholmen - Viby Basket  -      
27
17:30
fre
17:30    
Flickor U15 (F09), Engelbrektshallen, Östermalm (KTH)
 
Viby Basket - Haga Haninge Vit  -      
25
21:00
ons
21:00    
Flickor U16/17 (F07/08), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket FU17 - Viby Basket Damlag  -      
 
22
16:00
sön
16:00    
Herrar Div 4, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - KKFS59  -  63
22
15:45
sön
15:45    
 
Norrtälje - Viby Vit  -      
22
15:30
sön
15:30    
 
Haga Haninge Röd - Viby Vit  -      
22
12:45
sön
12:45    
 
Täby Röd - Viby Basket Vit  -      
22
10:30
sön
10:30    
 
Uppsala - Viby F10 Vit - Viby Basket40  -  34
21
16:00
lör
16:00    
Damer Div 2, Hammarhallen B
 
Hammarö Basket - Viby Basket  -      
21
15:45
lör
15:45    
Herrar Div 2, BAS Barkarby
 
Sthlm Nordväst - Viby Basket88  -  63
21
14:00
lör
14:00    
Flickor U15 (F09), Häggvikshallen
 
Viby Basket P09 - Viby Basket F09  -      
21
14:00
lör
14:00    
 
Viby Vit P09 - Viby F09  -      
21
14:00
lör
14:00    
 
Hammarby Grön - Viby Röd  -      
21
13:45
lör
13:45    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Stora Mossen 2
 
Alvik BBK 2 - Viby Basket HU1970  -  65
21
12:30
lör
12:30    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - USM: Viby - Blackeberg 09100  -  47
21
12:00
lör
12:00    
Pojkar U10 (P14), Nya Myrsjö Sporthall
 
Skuru basket, Uppsala, AIK, Lidingö - Viby Basket  -      
21
12:00
lör
12:00    
Pojkar U9 (P15), Nya Myrsjöhallen, Nacka
 
Viby Basket Basketcup - Skuru Basket  -      
21
09:30
lör
09:30    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - USM: Viby - Uppsala 0957  -  43
21
09:00
lör
09:00    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Töjnanhallen
 
Viby Basket Röd - Spånga Vit  -      
21
09:00
lör
09:00    
Flickor U10 (F14), Nya Myrsjö Sporthall
 
- Viby Basket  -      
 
15
19:00
sön
19:00    
 
Viby Röd - Kungsholmen  -      
15
17:15
sön
17:15    
 
Viby Svart - Alvik 269  -  77
15
15:30
sön
15:30    
Flickor U16/17 (F07/08), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Kungsholmen U16  -      
15
14:50
sön
14:50    
Pojkar U11 (P13), Tenstahallen plan B
 
- Viby Basket  -      
15
14:00
sön
14:00    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Vit - Tureberg 1  -      
15
13:45
sön
13:45    
Herrar Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Aros94  -  73
15
12:15
sön
12:15    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Sollentuna Sporthall B
 
Viby Basket RÖD - Alvik GRÖN54  -  88
15
12:00
sön
12:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F10 Röd - AIK58  -  26
15
10:30
sön
10:30    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Vit - Duvbo Svart  -      
15
09:00
sön
09:00    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Röd - Södertälje EF  -      
15
09:00
sön
09:00    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Svart - Vallentuna Basket  -      
14
17:30
lör
17:30    
Flickor U16/17 (F07/08), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Fryshuset Basket Svart U17  -      
14
17:15
lör
17:15    
Pojkar U16 (P08) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall
 
Viby Basket P08 Röd - Alvik basket91  -  92
14
16:00
lör
16:00    
Pojkar U16 (P08) - Röd/Vit/Svart, Boo Gårds Sporthall
 
Skuru Vit - Viby Vit29  -  86
14
15:45
lör
15:45    
Damer Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Karlstads Suns Basketklubb  -      
14
14:50
lör
14:50    
Pojkar U11 (P13), Rinkeby Ungdomens Hus - Plan B resp A
 
- Viby Basket  -      
14
13:45
lör
13:45    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket HU19 - Blackeberg 0547  -  59
14
12:00
lör
12:00    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby VIT - Lidingö Vit  -      
14
09:00
lör
09:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F10 Vit - Spånga58  -  31
13
19:15
fre
19:15    
 
Alvik 2 - Viby Svart88  -  72
11
19:30
ons
19:30    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Röd - Täby vit  -      
11
18:45
ons
18:45    
 
Fryhuset Svart - Viby F10 Röd - Viby Basket28  -  57
 
08
16:15
sön
16:15    
Herrar Div 4, Botkyrkahallen
 
Botkyrka - Viby Basket79  -  41
08
16:00
sön
16:00    
 
Duvbo Röd U16 - Viby Basket  -      
08
16:00
sön
16:00    
Flickor U9 (F15), Byängshallen Täby
 
- Viby Basket  -      
08
16:00
sön
16:00    
Herrar Div 2, Maserhallen
 
Borlänge - Viby Basket71  -  74
08
16:00
sön
16:00    
 
AIK - Viby Basket P08 Röd81  -  61
08
13:00
sön
13:00    
Flickor U11 (F13), Byängshallen Täby
 
Täby- Swedbankligan - Viby Basket  -      
08
12:15
sön
12:15    
 
Central - Viby F10 Röd - Viby Basket27  -  64
08
11:15
sön
11:15    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket RÖD - Blackeberg 0858  -  84
08
11:00
sön
11:00    
Pojkar U11 (P13), Byängshallen i Täby
 
- Viby Basket  -      
08
10:45
sön
10:45    
 
Central City Gul - Viby Basket Vit  -      
08
09:45
sön
09:45    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Röd - Täby Vit  -      
08
09:45
sön
09:45    
 
Järfälla Vit - Viby Vit  -      
07
17:15
lör
17:15    
Pojkar U14 (P10) - Röd/Vit/Svart, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Vit - AIK Svart  -      
07
16:30
lör
16:30    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket P12 - Älta & Järfälla  -      
07
16:30
lör
16:30    
Pojkar U9 (P15), Anläggning annan plats
 
Viby Basket -   -      
07
15:30
lör
15:30    
Flickor U16/17 (F07/08), Sollentuna Sporthall B
 
Viby Basket - Lidingö Basket U16  -      
07
15:30
lör
15:30    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Skärholmshallen S
 
Fryshuset Basket VIT 2 - Viby Basket HU1981  -  58
07
15:30
lör
15:30    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Skanskvarnshallen
 
Viby Röd - Kungsholmen  -      
07
15:00
lör
15:00    
Pojkar U16 (P08) - Röd/Vit/Svart, Steningehöjdens Sph
 
Sigtuna Basketbollklubb - Viby Svart22  -  56
07
14:00
lör
14:00    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket P12 - Sigtuna & Duvbo  -      
07
14:00
lör
14:00    
Pojkar U10 (P14), Vintervikshallen
 
Huddinge/Lidingö - Viby Basket  -      
07
13:45
lör
13:45    
Flickor U15 (F09), Sollentuna Sporthall B
 
Viby Basket Vit - Alvik Gul  -      
07
13:45
lör
13:45    
 
Järfälla Svart - Viby Svart  -      
07
13:30
lör
13:30    
 
Täby Vit - Viby Basket Röd  -      
07
12:45
lör
12:45    
 
Uppsala Basket U17 - Viby Basket  -      
07
12:00
lör
12:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Steningehöjdens Sporthall
 
Sigtuna - Vit F10 Vit - Viby Basket30  -  43
07
11:30
lör
11:30    
 
Åkersberga Gul - Viby VIT  -      
07
11:00
lör
11:00    
Flickor U10 (F14), Vintervikshallen, Vinterviksvägen 10
 
Andra lag - Viby Basket  -      
07
10:30
lör
10:30    
 
Fryshuset Svart - Viby Röd  -      
07
10:20
lör
10:20    
Flickor U12 (F12) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket -   -      
07
09:30
lör
09:30    
Flickor U12 (F12) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
- Viby Basket  -      
07
08:45
lör
08:45    
 
Järva basket - Viby Vit  -      
06
19:00
fre
19:00    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Grimsta hallen Vällingby
 
Blackeberg RÖD - Viby Basket RÖD101  -  65
 
01
19:00
sön
19:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F10 Vit - Alvik Gul38  -  43
01
16:15
sön
16:15    
 
Skuru - Viby Röd  -      
01
15:15
sön
15:15    
Herrar Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - VGB66  -  81
01
13:30
sön
13:30    
Flickor U16/17 (F07/08), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Danderyd Basket  -      
01
12:15
sön
12:15    
Flickor U15 (F09), Sollentuna Sporthall B
 
Viby Basket Vit - Akropol  -      
01
12:00
sön
12:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F10 Röd - Duvbo34  -  53
01
10:30
sön
10:30    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Röd - FUBB svart  -      
01
10:30
sön
10:30    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall B
 
Viby Röd - Fryshuset P10  -      
01
08:30
sön
08:30    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Röd - Alviks Ålsten Grön  -      
SEPTEMBER 2023
 
30
18:30
lör
18:30    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket RÖD - Fryshuset Basket SVART78  -  60
30
17:15
lör
17:15    
Herrar Div 4, Sollentuna Sporthall
 
Viby Basket - Odysseas63  -  57
30
16:45
lör
16:45    
 
Viby Basket P08 Röd - Central basket55  -  79
30
15:00
lör
15:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F09 Röd - AIK60  -  51
30
14:30
lör
14:30    
 
Danderyd - Viby Basket  -      
30
14:00
lör
14:00    
Flickor U16/17 (F07/08), Sollentuna Sporthall B
 
Viby Basket - Uppsala Basket U16  -      
30
13:00
lör
13:00    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Vit - Fryshuset Sjöstaden  -      
30
12:15
lör
12:15    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Sollentuna Sporthall
 
Viby VIT - Kungsholmen Grå  -      
30
12:00
lör
12:00    
 
Viby Svart - Alvik Ålsten  -      
30
10:30
lör
10:30    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Viby F10 Röd - Kungsholmen71  -  28
30
09:30
lör
09:30    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Sörahallen, Luffarbacken 84, Åkersberga
 
Åkersberga m.fl. - Viby Basket P12  -      
30
09:00
lör
09:00    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Vit - Danderyd  -      
 
24
19:30
sön
19:30    
 
Skuru Basket - Viby Basket RÖD78  -  87
24
17:00
sön
17:00    
Flickor U16/17 (F07/08), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Täby Basket Vit U16  -      
24
15:45
sön
15:45    
Flickor U15 (F09), Brandbergshallen
 
Haga Haninge Vit - Viby Basket Vit  -      
24
15:15
sön
15:15    
 
Viby Basket Röd - Uppsala  -      
24
15:15
sön
15:15    
 
Kungsholmen Grå - Viby Vit  -      
24
13:30
sön
13:30    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket Röd - Alvik Grön  -      
24
11:00
sön
11:00    
 
Järfälla Blå - Viby Vit  -      
24
10:45
sön
10:45    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Konradsbergshalllen
 
Kungsholmen Vit - Viby F10 Vit - Viby Basket64  -  23
24
10:30
sön
10:30    
 
Södertälje - Viby F09 Röd - Viby Basket83  -  66
23
15:30
lör
15:30    
Flickor U16/17 (F07/08), Beckombergahallen
 
Alvik Gul U16 - Viby Basket  -      
23
15:00
lör
15:00    
Herrar Div 2, Hemlingborg Sporthall
 
Gävle - Viby Basket49  -  101
23
14:00
lör
14:00    
Damer Div 2, Arvika Sporthall
 
Arvika Basket - Viby Basket  -      
23
13:45
lör
13:45    
 
VGB - Viby F09 Röd - Viby F09 Röd46  -  43
23
13:45
lör
13:45    
 
Fryshuset - Viby Basket P08 Röd85  -  54
23
13:45
lör
13:45    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Vit - Blackeberg Ekerö  -      
23
12:00
lör
12:00    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Farstahallen 4 (Farsta IP)
 
Hammarby Farsta - Viby Basket Röd  -      
23
10:00
lör
10:00    
Flickor U11 (F13), Runan Gymnastiksal
 
Danderyd - Viby Basket  -      
23
08:30
lör
08:30    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Ulriksdalsskolan
 
AIK Svart - Viby Röd  -      
22
18:15
fre
18:15    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Kämpetorpshallen 2
 
Fryshuset SöderVäst - Viby VIT  -      
22
18:00
fre
18:00    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Nya Töjnanhallen
 
Tureberg P12 - Viby Basket P12  -      
 
17
17:15
sön
17:15    
 
Danderyd Röd - Viby Vit  -      
17
13:30
sön
13:30    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Vällingbyhallen L
 
Blackeberg Vit - Viby Röd  -      
17
12:00
sön
12:00    
 
Blackeberg Röd - Viby Röd  -      
17
11:00
sön
11:00    
 
AIK svart - Viby Basket Röd  -      
17
10:30
sön
10:30    
Flickor U16/17 (F07/08), Upplands bilforum USIF Arena
 
Uppsala basket U16 - Viby Basket  -      
17
10:00
sön
10:00    
 
Täby Röd - Viby Vit  -      
17
08:00
sön
08:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Herlev, Köpenhamn
 
BMS Herlev Cup - Viby Basket  -      
16
14:45
lör
14:45    
 
Viby Röd - Danderyd   -      
16
14:15
lör
14:15    
 
KFUM Huddinge Basketklubb Svart - Viby Svart70  -  60
16
13:30
lör
13:30    
 
Central Vinröd - Viby Röd  -      
16
12:00
lör
12:00    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Fyrisskolan, Uppsala
 
Uppsala Basket - Viby Basket RÖD97  -  51
16
10:45
lör
10:45    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Upplands Bilforum USIF Arena
 
Uppsala - Viby Basket Vit  -      
16
09:45
lör
09:45    
Pojkar U12 (P12) - Röd/Vit, Vasalundshallen, Solna
 
AIK - Viby Basket P12  -      
16
09:00
lör
09:00    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Brännkyrkahallen S
 
Viby Vit - Fryshuset Sjöstaden  -      
16
08:00
lör
08:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Herlev, Köpenhamn
 
BMS Herlev Cup - Viby Basket  -      
15
19:45
fre
19:45    
Herrar Div 2, Spångahallen
 
Spånga - Viby Basket79  -  66
12
19:30
tis
19:30    
 
Viby P09 - Viby Svart  -      
 
10
17:10
sön
17:10    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Vällingbyhallen lilla
 
Spånga basket - Viby Basket  -      
10
14:55
sön
14:55    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Åkeshovshallen 1
 
Kungsholmen - Viby Vit  -      
10
13:05
sön
13:05    
Flickor U15 (F09), Plats bestäms senare
 
Motstånd bestäms senare - Viby Basket  -      
10
13:05
sön
13:05    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Åkeshovshallen 1
 
Viby VIT - Skuru  -      
10
12:10
sön
12:10    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Beckombergahallen
 
Järfälla - Viby Röd  -      
10
09:50
sön
09:50    
 
Alvik Ålsten Grön - Viby Basket  -      
10
09:40
sön
09:40    
Flickor U12 (F12) - Röd/Vit, Tappström bollhall Ekerö
 
- Viby Basket  -      
10
08:30
sön
08:30    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Blackebergshallen
 
Viby Röd - Norrtälje   -      
10
08:00
sön
08:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Hallar i västra Stockholm
 
Blackecupen - Viby Basket  -      
09
20:25
lör
20:25    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Åkeshovshallen 2
 
Viby RÖD - Kungsholmen   -      
09
17:40
lör
17:40    
Flickor U15 (F09), Beror på placering - uppdateras
 
Motståndare bestäms senare - Viby Basket  -      
09
16:15
lör
16:15    
 
KFUM Blackeberg röd - Viby Basket  -      
09
15:20
lör
15:20    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Konradsbergshallen
 
Kungsholmen basket - Viby Basket  -      
09
14:55
lör
14:55    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Vällingbyhallen lilla
 
Viby VIT - KFUM Huddinge  -      
09
14:00
lör
14:00    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Liljeholmshallen
 
Viby RÖD - Blackeberg IK VIT  -      
09
13:05
lör
13:05    
Flickor U15 (F09), Grimstahallen i Vällingby
 
Viby Basket - Alvik Basket 2  -      
09
11:40
lör
11:40    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Blackebergshallen
 
KFUM Blackebergs IK Vit - Viby Basket  -      
09
11:15
lör
11:15    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Liljeholmshallen
 
Viby RÖD - Vallentuna  -      
09
08:30
lör
08:30    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Hallar i västra Stockholm
 
Blackecupen - Viby Basket  -      
09
08:00
lör
08:00    
 
Spånga basket - Viby Basket  -      
08
21:30
fre
21:30    
 
Åkersberga basket GUL - Viby Röd  -      
08
19:30
fre
19:30    
Flickor U12 (F12) - Röd/Vit, Anläggning annan plats
 
- Viby Basket  -      
08
19:10
fre
19:10    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Blackebergshallen
 
Alvik - Viby Basket  -      
08
18:45
fre
18:45    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Hallar i västra Stockholm
 
Blackecupen - Viby Basket  -      
08
18:45
fre
18:45    
 
KFUM Blackebefrg IK Ekerö - Viby VIT  -      
08
16:25
fre
16:25    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Blackebergshallen
 
Järfälla basket Vit - Viby Basket  -      
08
16:00
fre
16:00    
Flickor U15 (F09), Blackebergsshallen
 
Blackeberg Vit - Viby Basket  -      
 
03
17:00
sön
17:00    
 
Viby Basket - Viby P11  -      
03
17:00
sön
17:00    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby P10 - Viby P11  -      
03
14:00
sön
14:00    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Träningsmatch: Åkersberga P10  -      
03
09:00
sön
09:00    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Fyrisskolan, Uppsala
 
Uppsala Cup: Hammarby Basket VIT - Viby Basket48  -  47
02
12:45
lör
12:45    
 
Täby Basket - Viby Basket  -      
02
12:20
lör
12:20    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Tunabergsskolan, Uppsala
 
Uppsala Cup: Köping Stars - Viby Basket19  -  46
02
11:00
lör
11:00    
Damer Div 2, Åkersberga sporthall
 
Åkersberga - Viby Basket - Träningsmatch  -      
01
19:40
fre
19:40    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Tunabergsskolan, Uppsala
 
Uppsala Cup: KFUM Blackeberg - Viby Basket40  -  32
AUGUSTI 2023
 
30
20:30
ons
20:30    
Flickor U14 (F10) - Röd/Vit, Riddersviks Sporthall
 
Träningsmatch: Blackeberg F09 - Viby F09/10 Röd - Viby Basket  -      
30
19:45
ons
19:45    
Flickor U15 (F09), Riddersvikshallen
 
Blackeberg - Viby Basket Röd  -      
30
18:00
ons
18:00    
 
Viby Basket - Träningsmatch: F10 Vit - F11 Röd  -      
30
18:00
ons
18:00    
 
Viby Basket F10 Vit - Viby Basket F11 Röd  -      
 
27
19:00
sön
19:00    
Damer Div 2, Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Träningsmatch - Viby Basket F07/08  -      
26
10:00
lör
10:00    
 
Viby Basket - Viby Streetbasketfestival  -      
26
10:00
lör
10:00    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Vibyplan vid Vibyskolan
 
Viby basket - Viby Basket  -      
22
17:45
tis
17:45    
Pojkar U17/U19 (P06/07), Anläggning annan plats
 
Stockholm Nordväst - Viby Basket71  -  70
 
20
10:30
sön
10:30    
 
Träningsmatch: Duvbo - Viby F10 Röd - Viby Basket  -      
19
18:00
lör
18:00    
Flickor U15 (F09), Nya Edsbergshallen
 
Viby Basket - Föräldrarna  -      
19
14:00
lör
14:00    
 
Viby Basket - Träningsmatch: Viby P10  -      
19
14:00
lör
14:00    
 
Viby F10 - Viby Basket  -      
JUNI 2023
 
07
18:00
ons
18:00    
 
Viby Basket - Föräldrarna   -      
 
04
14:30
sön
14:30    
Pojkar U15 (P09) - Röd/Vit, Nya Töjnanhallen
 
Viby basket P10 - Viby Basket  -      
04
14:00
sön
14:00    
 
Viby Basket - Viby P09  -      
04
13:00
sön
13:00    
 
Viby Basket - Bollstanäs  -      
04
09:00
sön
09:00    
Flickor U13 (F11) - Röd/Vit, Stora Mossens idrottshallar
 
Alvik träningsturnering - Viby Basket  -      
04
08:30
sön
08:30    
Pojkar U13 (P11) - Röd/Vit, Stora mossens Idrottshallar
 
Olika lag - Viby Basket  -      
 
Viby Baskets sponsorer